MTBIKER Novodubnický maratón

Chcem dres!

Dres a nohavice? Potrebujete nové handry na bicykel? My áno. A ideme si dať vyrobiť takéto kúsky:

Cyklistický dres s krátkym rukávom ktorý má prepracovaný priliehavý strih, nízku hmotnosť a aero napasovanie. Kombinuje dva materiály pre optimálne vlastnosti. Bočné panely sú vyrobené z materiálu Think 505, ktorý ma zlepšené ventilačné vlastnosti a prechádza bez švu až po koniec rukávu – pod pazuchou je bez švov. Rukávy sú vyrobené z materiálu s nalisovanými silikónovými bodkami, a sú ukončené bez zdvojenia a švu, čo zaručuje najnižšiu možnú hmotnosť a perfektné napasovanie. Predný a zadný diel je vyrobený z pohodlného elastického funkčného materiálu SOFT. Bezpečnosť zvyšujú reflexné prvky na prednej aj zadnej strane. Dolný zadný lem dresu je so silikónovou gumou pre dokonalé sedenie na tele. Na zadnej strane sú tri vrecká + vrecko na zips. Dres je SLIM FIT.

Výrobca ELEVEN.

mtb klub dubnica
dres – ilustračný obrázok potlače

Krátké cyklistické profi nohavice. Materiál: ZAFIRO a VEGA . Nohavice sú zakončené silikónovou manžetou. „Plochý šev stejně jako použitý materiál VEGA dodávají kalhotám atraktivní vzhled.
Jsou velmi elastické, výborně kopírují tvar těla a zároveň umožňují volnost pohybu. Kalhoty dodáváme se špičkovou pánskou v provedení s laclem. “

Výrobca ELEVEN, tabuľka velkostí.

cyklistické nohavice – ilustračný obrázok potlače

Ak máte o takéto oblečenie záujem aj vy napíšte nám najneskôr do 30.júla na adresu novodubnicky@maraton.sk

Na predaj máme aj zimnú cyklistickú bundu.