MTBIKER Novodubnický maratón

Bude maratón?

AKTUALIZOVANÉ 13.6.2020

Ťažko predpovedať ako sa bude situácia ďalej vyvíjať, nateraz však pokračujeme s prípravami podujatia a prihlasovanie na trate KLASIK a HARD je v plnom prúde. Snáď to neskomplikuje prípadná druhá vlna ochorenia.

Ak nám to situácia dovolí, spustíme prihlasovanie aj na ďalšie trate. Radšej však počítajte iba s dvoma traťami. Nejde totiž len o to či bude dovolené usporiadať takéto podujatie, ale aj o to ako budú fungovať samosprávy, rôzne inštitúcie a firmy bez ktorých sa Dubničák nedá pripraviť. Stále tiež hľadáme ľudí na výpomoc. Ešte stále nie je jasné napríklad ani to akým spôsobom budeme môcť zabezpečiť vydávanie stravy, sprchy, hromadný štart, vyhlasovanie výsledkov a tomboly, koľko ľudí sa bude môcť zúčastniť hromadného športového podujatia a podobne.

Naďalej pozorne sledujeme situáciu ohľadom šíriaceho sa vírusu COVID-19 a plne rešpektujeme nariadenie ÚVZ. V prípade potreby maratón samozrejme zrušíme, prípadne obmedzíme počet účastníkov na povolený limit. Platby za štartovné sa v takomto prípade presunú na ďalší ročník, prípadne budú vrátené.

O akýchkoľvek zmenách vás budeme informovať aj tu na webe aj na Facebooku.

Buďme však stále zodpovední, nosme rúška kde treba, poriadne sa umývajme, chráňme od nákazy seba i ostatných…

Veríme, že sa všetci v zdraví v auguste na Dubničáku stretneme.