MTBIKER Novodubnický maratón

Bude maratón?

Pozorne sledujeme situáciu ohľadom šíriaceho sa vírusu COVID-19 a plne rešpektujeme nariadenie ÚVZ ktoré až do odvolania zakazuje konanie hromadných športových podujatí.

Ťažko predpovedať ako sa bude situácia ďalej vyvíjať, nateraz však pokračujeme s prípravami podujatia, aj keď v obmedzenom móde. Veríme, že do konca augusta sa situácia upokojí a MTBIKER Novodubnický maratón bude možné aspoň v nejakej oklieštenej forme usporiadať. Nejde totiž len o to či bude dovolené usporiadať takéto podujatie, ale aj o to ako budú fungovať rôzne inštitúcie a firmy bez ktorých sa Dubničák nedá pripraviť. Chystáme však štandardné spustenie registrácie a ak bude treba, zmeníme to. Prípravy teda bežia a preto aj naďalej postupne zverejňujeme ďalšie informácie k maratónu a dopĺňame propozície.

V prípade potreby maratón samozrejme zrušíme alebo presunieme na vhodnejší termín.

O akýchkoľvek zmenách vás budeme informovať aj tu na webe aj na Facebooku.

Buďme však teraz zodpovední, nosme rúška, poriadne sa umývajme, dezinfikujme a maximálne obmedzme osobné kontakty – chráňme tak seba i ostatných. To či bude maratón, ale hlavne to ako zvládneme túto krízu záleží totiž len od nás všetkých.