MTBIKER Novodubnický maratón

Občerstvenie

Tento rok vás v cieli namiesto teplého obeda v školskej jedálni počká bageta, ktorú si budete môcť zjesť individuálne vonku. Toto opatrenie je spôsobené jednak veľkým vyťažením školskej kuchyne v čase maratóne a jednak je to aj preventívne opatrenie proti zhromažďovaniu sa osôb v interiéri kvôli Covid-19. Pri prihlasovaním máte na výber máte z dvoch druhov teplého jedla – mäsitého alebo bezmäsitého. Toto jedlo si potom prosím aj vyzdvihnite. Jedlo sa vydáva na základe štartového čísla.

Do cieľa prevezieme aj neskonzumované jedlo z bufetov na trati.

Všetci účastníci si budú môcť v cieli vybrať jeden nápoj zdarma. Obsluhe Amfík pubu treba predložiť štartovné číslo.

Na všetkých tratiach (okrem trate FAMILY) môžete nabrať energiu na občerstvovacích staniciach. Žiadame vás, aby ste sa tu zbytočne nezdržiavali a neblokovali prístup k občerstveniu ostatným účastníkom. Vezmite si na čo máte chuť, čo potrebujete a pokiaľ možno to skonzumujte kúsok bokom alebo po ceste. Mimo vyznačené občerstvovacie stanice nie je možné vyhadzovať akýkoľvek odpad. V opačnom prípade, bude pretekár diskvalifikovaný.

Zmrzlináreň VELICE venuje všetkým účastníkom jednu porciu malej zmrzliny. Toto lahodné osvieženie sa bude vydávať na základe štartového čísla v deň maratónu a aj deň po maratóne, teda v nedeľu 22.8.2021. Neskôr si už nebude možné vybrať bezplatne zmrzlinu. VELICE sa nachádza priamo oproti športovej hale v ktorej sa bude nachádzať prezentácia a sprchy.

Na MTBIKER Novodubnickom maratóne sa stretnete so športovou výživou prestížnej značky SiS a podporu nám prisľúbila aj spoločnosť Red Bull.

velice
SIS