MTBIKER Novodubnický maratón

Občerstvenie a servis

Naše občerstvovacie stanice boli vždy dobre zásobené a tento rok sa pokúsime pomyselnú latku ešte trošku zdvihnúť a doplniť zopár ďalších vecí pre pretekárov. V bufetoch na trati teda nájdete okrem iného aj ionťák a ďalšie produkty SiS, ovocie, obložené žemličky, sladké a slané koláčiky, melón, kolu, tyčinky, horalky, nealko pivo a možno i niečo ostrejšie na zahriatie ak bude treba. Pripravíme aj nejaké naplnené cyklofľaše pre najrýchlejších z rýchlych. Plastové jednorazové poháriky a riad nahradí ekologická alternatíva.

Bufety budú mať pre prípad núdze k dispozícií aj nejaké mazanie a základné náradie či náhradné diely ktoré môžete využiť v núdzi na opravu defektu či pri poruche bicykla. Obslúžiť sa ale budete musieť sami.

Na poslednej občerstvovačke (Turkovice) nájdete aj servisný stan SHIMANO, kde vám v prípade poruchy pomôžu profesionálny servisáci. Tento servis bude k dispozícií ráno aj na štarte maratónu. Pracovníci servisu však budú robiť len rýchle opravy a sami si budú opravy organizovať. Majte na pamäti, že nemôžu pomôcť každému, nenaliehajte preto na nich s hlúposťami a vecami ktoré ste si mohli a mali dať do poriadku sami už doma.

V cieli pre vás pripravíme ďalší bufet, kde si okrem iného pekne spapkáte a dopijete čo nespotrebujte na trati. Okrem toho sa u nás už tradične kultúrne najete v školskej jedálni. Opäť ekologicky – z porcelánu a skla, s kovovým príborom… Na výber máte z dvoch druhov teplého jedla – gulášu alebo zeleninového rizota. Vyberáte si pri prihlasovaní a toto jedlo si potom aj vypýtajte v jedálni. Jedlo sa vydáva na základe štartového čísla.

Cieľ je situovaný v areály AMFÍK PUBu, ktorý je dobre zásobený množstvom nealkoholických a alkoholických nápojov a pochutín…

Účastníci tratí MAYO FAMILY a NIVEA KING dostanú dezert od VELICE.

SIS
SHIMANO